smartinvestor.co.il

יועצי השקעות - כל היועצים באתר אחד

אומרים שכל אדם צריך שיהיה לצידו רופא כדי שיהיה בריא, היום כל אדם צריך לצידו גם יועץ השקעות כדי שיוכל להשקיע בחוכמה ולהגדיל את רווחיו. אנחנו מזמינים אתכם למצוא כאן את היועץ שלכם

@@@

כוחם של יועצי השקעות פרטיים בשני העשורים האחרונים, הן בזכות כניסתם של משקיעים קטנים רבים לשוק ההון והן בזכות העובדה שהחשיפה לעיתונות כלכלית הביאה להכרה שעדיף להשתמש בשירותיהם של יועצי השקעות לא תלויים מאשר בבתי השקעות או גופים אחרים. למרות שאמינותם גדולה ומקצועיותם לא מוטלת בספק.

העבודה עם יועצי השקעות מזכירה עבודה עם עורך דין או רופא ובמידה מסוימת חלים עליו אותן הגבלות שחלים עליהם:
  • הוא חייב להיות נאמן אך ורק ללקוח
  • עליו לשמור על חסינות הלקוח
  • אסור לו לעודד את הלקוח להשקיע בדברים שמטיבים עמו
  • אסור לו להשפיע על תיק ההשקעות של הלקוח לרעה
  • עליו להעניק ללקוח את כל הכלים המקצועיים שיש לו בלי קשר למעמדו או מידת השקעותיו
אצלנו באתר יועצי השקעות תוכלו למצוא מומחים בניהול תיקי השקעות ויועצי השקעות בגדלים שונים, שיהיו שמחים לעזור לכם להשקיע בתחומים שונים ולהגדיל את הרווחים שלכם. אצלנו תמצאו גם מאמרים מקצועיים בתחומי השקעות שונים, ותוכלו להפנות שאלות למומחים שלנו
Safe Future
חברת Safe Future היא חברה להשקעות נדל"ן בארה"ב, אשר מאפשרת ללקוחותיה לרכוש נכסים באופן ישיר מכונס הנכסים, תוך שקיפות מלאה בכל שלב ובמחיר הסופי. תחומי התמחות: השקעות נדלן בארה''ב, נדלן בארה''ב, נדל''ן באלבמה,..

שדרות ירושלים 70/7 רמת גן


Safe Future
PLD Finance - ייעוץ השקעות אישי
PLD Finance מספקת שירותי ייעוץ השקעות מקצועי, אישי ואובייקטיבי ללקוחות פרטיים ולחברות קטנות-בינוניות.

ז'בוטינסקי 35 רמת גן


PLD Finance - ייעוץ השקעות אישי
ניווט פיננסי - יועצי השקעות
החברה עוסקת במתן יעוץ השקעות בשוק ההון ללקוחות פרטיים וחברות. היעוץ הינו ואובייקטיבי, אישי ומותאם באופן ייחודי ללקוח. מנהלי החברה הינם אנשי השקעות מקצועיים ומנוסים ביותר בעלי ותק רב ונסיון עשיר בשוק ההון.

יפו 97 ירושלים


ניווט פיננסי - יועצי השקעות
טלביט יועצים פיננסים בע"מ
המקסימום משוק ההון בשבילך. חברת "טלביט יועצים פיננסים" הנה חברת בוטיק המספקת שירותי ייעוץ השקעות פרטי בשוק ההון: ​ -ללקוחות פרטיים בחשבונות בנק -בקופות גמל וקרנות השתלמות בשיטת IRA .(מצ""ב קובץ הסבר שחובה לדעתנו לקרוא) -טיפול מקיף..

דרך מול הים 23 כפר ויתקין


טלביט יועצים פיננסים בע"מ
ארביטראז' פמילי אופיס
פמילי אופיס הינו שירות ניהול פיננסי עבור משפחות אמידות, אשר הטיפול בנכסיהן מצריך מומחיות ומשאבים ניהוליים רבים שאינם תמיד בנמצא. שירות הפמילי אופיס מאפשר לכם להמשיך ולעסוק בדברים שאתם אוהבים, בידיעה, כי הונכם מנוהל באופן המקצועי ביותר. אנו נרכז..

ארביטראז' פמילי אופיס הרצליה


ארביטראז' פמילי אופיס
אנרג'י פתרונות פיננסיים בע"מ
אנרג'י פתרונות פיננסים בע"מ הוקמה בסוף שנת 2004 כחברה המתמחה בשיווק של מוצרים פיננסים ופנסיונים ללקוחות שכירים ועצמאים, עסקיים ופרטיים. התפקיד המרכזי שלנו באנרג'י הוא להיטיב עם עמיתי קופות הגמל וקרנות ההשתלמות ולאפשר לעמית לבחור את..

הברזל 32 תל אביב


אנרג'י פתרונות פיננסיים בע"מ
חיש סוכנות לביטוח בע"מ
בעלי הסוכנות, מר ישראל מלמן, מר דורון לייטנר ומר גיל סופר, מצויים בתחום הביטוח זה למעלה מארבעה עשורים, ובעברם כיהנו בתפקידים בכירים בחברות ביטוח ובסוכנויות ביטוח מובילות. חיש סוכנות לביטוח מציעה ללקוחותיה העסקיים והפרטיים בארץ..

שד' יהודית 8 תל אביב


חיש סוכנות לביטוח בע"מ
פורקס פלייס
חברת 4XP פועלת ללא הפסקה על-מנת לשפר את השירות ולרתום את נסיוננו העשיר, היושר והמקצועיות על מנת להעניק לקהל לקוחותינו את חוויית המסחר הטובה והרווחית ביותר. 4XP רואה את לקוחותיה באור חדש ובשונה מיתר הברוקרים: הלקוח תמיד במרכז -..

יפו 216 ירושלים


פורקס פלייס
א.ב. מרווחים שוקי הון בע"מ
בית ההשקעות א.ב מרווחים שוקי הון נמנה על בתי ההשקעות המובילים בשוק ההון הישראלי. בית ההשקעות הוקם בשנת 1996 על ידי קובי אליסוף. כיום מנוהל בית ההשקעות על ידי קובי אליסוף. קובי אליסוף בעל ניסיון של 20 שנים בשוק ההון. במשך שנים שימש כיועץ..

דרך מנחם בגין 23 תל אביב


א.ב. מרווחים שוקי הון בע"מ
אקסלנס השקעות

ז'בוטינסקי 7 רמת גן


אקסלנס השקעות
אופק בר השקעות בע"מ
יניב רוסו, מנכ"ל, יועץ עסקי -מהנדס תעשייה וניהול (B.Sc) ומוסמך במנהל עסקים (M.B.A). יועץ מוכר מטעם משרד המסחר והתעשייה. ליניב 20 שנות ניסיון בהן יזם, הקים וניהל בהצלחה עסקים בתחומי ה- High tech וה- Low tech. בין היתר ייסד וניהל חברת..

האלה 9 כפר נטר


אופק בר השקעות בע"מ
י. נחושתן ניהול והשקעות בע"מ
לא בכדי רשמה חברת י. נחושתן במהלך שנות קיומה הצלחות נאות בקידום עסקים. מנכ"ל החברה ומייסדה, יצחק נחושתן, שימש במשך 16 שנה בתפקידים ניהולים בכירים במערך "בנק המזרחי", כולל ניהול סניפים שונים, ורשם ניסיון רב והכרות קרובה של חברות..

בן יהודה 76 תל אביב


י. נחושתן ניהול והשקעות בע"מ
קבוצת גיזה
אינשטיין 40 תל אביב
הכשרת הישוב
שנקר אריה 2 תל אביב


שאלות ותשובות בתחום יועצי השקעות

שלום רב משווק פנסיוני כשמו כן הוא משווק קרנות פנסיה וביטוח פנסיוני של חברות, בעוד משווק השקעות, משווק אפיקי השקעות שונים. לעיתים הוא משווק תוכניות פנסיה להשקעה אבל בגדול הוא מתעסק בכל תחומי ההשקעות. בהצלחה
למרות שיש משמעות ויתרונות להתייעצות עם יועצי השקעות מנוסים בתחום הספציפי אליו אתה רוצה להכנס במסחר (שוק ההון הוא תחום גדול שמכיל הרבה אפשרויות, לא כולן מתאימות לכל אחד), בהחלט ניתן לעשות שאת לבד ואנשים רבים אכן עוסקים במסר בצורה עצמאית למדי. עם זאת, לצורך כך תצטרך ללמוד לא מעט חומר רקע על שוק ההון, אם עדיין לא למדת אותו, אחרת אתה פשוט סומך על המזל..
כן, ריבית ליצ'י, היא ריבית קבועה מדורגת שעולה אחת לשנה באופן קבוע ומאפשרות למשקיע לדעת באיזו רמה היא עולה בכל שנה. תוכנית שכזו מאפשרת השקעה יציבה, סולידית, בלי לאבד את הראש (ואת הכסף).
ייעוץ השקעות חייב להתבסס בין השאר על ידע נרחב יותר לגבי ההעדפות האישיות שלך, נתונים כמו העדפת סיכונים וסכום ההשקעה, כך שמומלץ לפנות ליועץ אישי שיוכל לשכלל את כלל הנתונים. ביחס לשאלתך, חשוב מאוד לזכור, כי אפילו בתקופות השוק היפות ביותר השקעה במט"ח נחשבה לבעלת סיכון גבוהה, על גבול הספקולנטיות. כיוון שכך, השקעה בשער היורו כשלעצמו בהחלט אינה..

Copyright © 2022 smartinvestor.co.il כל הזכויות שמורות
אתר יועצי השקעות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום היעוץ השקעות
מחפשים יועץ השקעות? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם יועצי השקעות מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!