smartinvestor.co.il

הלוואה להשקעה – מידע נחוץ להחלטה נבונה

אנשים רבים הדואגים כיום לעתיד הפיננסי שלהם, פונים לבחון נתיבי השקעות שונים שבשוק נמצאים. לא כל אחד בנוי מהחומר המתאים, לא לכל אחד מאיתנו הכישורים המתאימים, אך ללמוד כולם יכולים, לשם כך נרחיב כאן בקצרה אודות המושגים שתפגשו בדרך, אם בחרתם גם אתם לפנות לבדוק את השוק הכלכלי מקומי או עולמי, לשם השקעות..


משקיעים נכון – על בתי השקעות מובילים בארץ

משקיעים נכון – על בתי השקעות מובילים בארץ מתלבטים איפה להשקיע? מי ינהל הכי טוב את תיק ההשקעות שלכם? נתונים מהשנה האחרונה מצביעים על עליה של בתי השקעות מסוימים וירידה של אחרים שנת 2012 נסגרה בסיכום התמודדותן של בתי השקעות מובילים בארץ על תשואות וגיוסי כספים. על פי כתבות בעיתונים הכלכליים, בכל כמה שנים אחת מחברות ההשקעות הגדולות במשק זוכה..


השקעות – החדשות האחרונות והחמות בתחום

השקעות – החדשות האחרונות והחמות בתחום השקעות אינן חייבות להיות הימור או מלוות בסיכון שכן השקעות חכמות עתה יעזרו לעתיד ורוד ובטוח יותר פיננסית לכל המשפחה   רבים מהציבור חוששים לבצע השקעות בין אם באופן עצמאי או דרך בנקים וכן בתי השקעות מובילים בישראל בשל ההנחה כי מדובר בהימור וסיכון גדול ולכן עדיף שהכסף ישכב בחשבון או בתוכנית..


ניהול תיקי השקעות בגיל צעיר – הגיל המתאים להתחיל

ניהול תיקי השקעות בגיל צעיר – הגיל המתאים להתחיל ניהול השקעות בגיל צעיר יכול להבטיח לנו רווח מצוין, אם נדע לעשות זאת נכון. כבר לא בונים על מזל בדרך למיליון הראשון "אני צעיר מדי" זה כבר מזמן לא תירוץ למה לא להתחיל להשקיע את הכסף שיש לנו בצורה חכמה. למעשה, ככל שנתחיל בניהול תיקי השקעות בגיל צעיר יותר, כך התשואה והרווח שלנו יכולים להיות..


יועצי השקעות – כשהרישיון מדבר, הכסף מדבר

יועצי השקעות –  כשהרישיון מדבר, הכסף מדבר בעולם בו אנחנו נהנים מייעוץ חינם דרך הטלוויזיה או באמצעות העיתונות הכתובה, בכל הקשור לדרך בה עלינו להשקיע את כספנו, עולה תהייה למה אנחנו צריכים לפנות אל יועצי השקעות בתשלום? הרי מי מאיתנו ירצה לשלם ליועץ השקעות עבור עצות שהוא יכול לקבל חינם בזמנו החופשי?   שאלה זו איננה שאלה פילוסופית..


יועץ השקעות מציג - מסלולי השקעות לצעירים

יועץ השקעות מציג -  מסלולי השקעות לצעירים חולמים להיות מיליונרים צעירים? יש לכם אופציה ללמוד מחשבים ולפתוח סטארטאפ בתקווה שירכשו אותו מכם, ויש לכם אופציה להשקיע ולקוות שאלילת המזל לצידכם   כשהיינו קטנים אחד המשחקים האהובים היה מונופול, המשחק הזה בו רוכשים נדל"ן ומענישים כל אחד שעובר בשטחו בקנס כספי יפה. היו ילדים..


השקעות בבורסה - כבר לא עקרות בית נואשות

השקעות בבורסה -  כבר לא עקרות בית נואשות הבורסה כבר מזמן לא נשלטת על ידי ברוקרים, מומחים לכלכלה וספקולנטים. לאחרונה מנהלי תיקי ההשקעות בישראל מדווחים סוף סוף על הגעת תופעה ברוכה, שהתחילה בארה"ב עוד לפני עשור- פעילות פיננסית ערה על ידי מי שהוגדרו עד היום כ"עקרות בית" כולנו מושקעים למעשה בבורסה (תחשבו על..


תעודות סל - יועצי השקעות מציגים תעודה מושלמת

תעודות סל - יועצי השקעות מציגים תעודה מושלמת לרגע לפני שאתם מחליטים לחפש אצלנו יועץ השקעות, רצוי ללמוד מעט על מושגים משפיעים בתחום הכלכלי, והפעם תעודת סל     מסחר בבורסה, אמר מי שאמר, הינו הימור מושכל עוד אתה מרוויח. ברגע שאתה לא מרוויח, אתה לא מרגיש שמדובר בהימור מושכל אלא יותר בסיכון מושכל. אך עם כל..


השקעות סולידיות - להשקיע מעט ולישון בשקט

השקעות סולידיות - להשקיע מעט ולישון בשקט יש כאלה שאוהבים להמר בגדול ולקוות להרוויח בענק, יש מי שבוחרים במסלול השקט, זה שלא מבטיח תשואה גבוהה אך מאפשר לישון בשקט בלילה אחד המאפיינים העיקריים של כל תקופת משבר כלכלי, ובכלל זאת המצב העולמי בשלושת השנים האחרונות, הוא הנהירה הכללית לעבר השקעות סולידיות. בעוד שמדובר ב"כאב..


יועץ השקעות - רד מעל מסך הטלוויזיה שלי

יועץ השקעות - רד מעל מסך הטלוויזיה שלי בזמן שתוכניות טלוויזיה ורדיו מקצות תוכניות רבות לייעוץ מסוגים שונים, עולה השאלה למה שנפנה אל יועץ השקעות בתשלום?   חלק גדול מתפקידה של התקשורת , כפי שהיא רואה את עצמה, הוא לייעץ לצרכניה בצורות שונות. עם השנים גדל הנפח של תוכניות ומדורי ייעוץ בתקשורת הכתובה והאלקטרונית. לצידם מופיעים..


השקעות בחו"ל - להרוויח בישראל, להשקיע בעולם

השקעות בחו"ל - להרוויח בישראל, להשקיע בעולם הכלל בכלכלה הוא, שאם אתה רוצה להצליח, תייצא את מה שאתה טוב בו ותייבא את מה שאינך יודע לייצר. מה עושים אנשים שלא רוצים לייבא אבל רוצים להצליח? משקיעים בחו"ל השקעות בחו"ל החלו ליהנות מפופולאריות גדולה במיוחד החל מתחילת שנות ה-2000. בין התהליכים שהובילו לכך ניתן..


מסחר במט"ח - לחיות על השקל ולסחור בדולרים

מסחר במט"ח - לחיות על השקל ולסחור בדולרים בימים בהם בנק ישראל רוכש דולרים ללא הפסקה והשקל מתחזק, עולה השאלה, איפה אתם במשחק, האם כבר התחלתם להשקיע במטבעות זרים? מסחר במט"ח (או פורקס, ראשי תיבות של Foreign Exchange) הוא כפי שאמר פעם וורן באפט "אהוב על הציבור ושנוא על יועצי השקעות". עם זאת, בתי השקעות רבים ממשיכים..


מנהלי תיקים - להפקיד את גורל הכסף שלנו בידי מומחים

מנהלי תיקים - להפקיד את גורל הכסף שלנו בידי מומחים היום, כאשר הכסף שלנו כבר לא מתחבא מתחת לבלטות, כדי שהוא יהיה בידיים הנכונות, האם מנהלי תיקים בבתי השקעות, הם האנשים הנכונים לשמור עליו? מגמת ההפרטה של קרנות החיסכון והפנסיה במשק מציבות את רובנו כאחראים, במידה כזו או אחרת, לחסכונות הפנסיוניים שלנו, קרנות הגמל וההשתלמות, וכן נכסים פיננסיים..


בתי השקעות - השליטים החדשים על דעת הקהל

בתי השקעות - השליטים החדשים על דעת הקהל בעשרים השנה האחרונות, בתי השקעות הפכו מגורמים המשחקים במגרש הכלכלי המקומי בלבד, לגורמים שמשפיעים על הכלכלה והפוליטיקה הבינלאומית. מכאן דרכם להשפיע  על דעת הקהל , היתה מאוד קצרה אחת הטענות המוכרות ביותר בלימודי כלכלה היא, שאומנם מדובר במספרים וניתוחים, אך בסופו של דבר הכל..


השקעות נדל"ן - אל תשכחו להצטרף לחגיגה

השקעות נדל"ן - אל תשכחו להצטרף לחגיגה גם בימים בהם לא ברור לאן הולך ענף הנדל"ן לבועה או לפיצוצה, השקעות נדל"ן הן עדיין ההשקעה הכי בטוחה לטווח הארוך אנחנו שומעים רבות על בועת הנדל"ן, על מחירי הדירות שעולים ועולים ולא מאפשרים לזוגות צעירים לקנות דירה. עם עליית מחירי הדירות גם עולים מחירי..


כללי אתיקה של יועצי השקעות

כללי אתיקה של יועצי השקעות כאשר מתעסקים בכסף שלנו, אנחנו רוצים להאמין שהאנשים שעושים את זה הם ישרים ואמינים או לפחות עומדים בכללי האתיקה של המקצוע מי שפתח מדורי כלכלה בעיתונות הכתובה בשנתיים האחרונות, גילה יותר ויותר כתבות וידיעות שגרמו לו לחשוב שהוא הגיע אל מדור הפלילים בעיתון ולא מדור הכלכלה. יועצי השקעות היו..


כל מה שצריך לדעת על יועצי השקעות

כל מה שצריך לדעת על יועצי השקעות אם אתם מתכוונים לפתוח בתחביב של משקיעים בבורסה או מחפשים מסלול השקעה אפקטיבי, אל תסמכו רק על תחושות הבטן שלכם. בשביל זה יש יועצי השקעות אחת העצות המוכרות ביותר בעולם ההשקעות היא, אם מישהו ממליץ לכם להשקיע בתחום מסוים, תשאלו את עצמכם, למה הוא לא משקיע בזה ואם כן, למה שיציע לכם להשקיע ולהרוויח..


יועץ פיננסי - כיצד הוא יכול לעזור לנו?

יועץ פיננסי - כיצד הוא יכול לעזור לנו? העולם מתחלק לשניים, כאלה שמייעצים וכאלה שמקבלים עצות. הבעיה מתחילה שאל תחומים מסוימים נכנסים אנשים שלא אמורים להיכנס ונותנים עצות. תשאלו את היועצים הפיננסים בזמן שלא מעט משפחות ישראליות נתלות ביעוץ פיננסי הניתן בחינם בתוכניות טלוויזיה שונות, או מידי פרשנים בעיתונות הכלכלית , ישנם משפחות..


כל מה שצריך לדעת על לימודי שוק ההון

כל מה שצריך לדעת על לימודי שוק ההון גם אם אין לכם כוונה לבנות את עתידכם מהשקעה בבורסה וגם אם אינכם רצים כל יום לראות מה מצב אגרות החוב שלכם, קורס שוק ההון יכול להועיל לכם להשקיע טוב יותר ולחיות חיים יותר. כלכלית לפחות. לא מעט פרשנים כלכליים טוענים שהם יודעים לחזות מתי מתגבשת בועה בשוק, זה קורה כאשר אנשים שאינם מבינים בכלכלה..


השקעות- המדריך השלם

השקעות- המדריך השלם לשירותכם מדריך קצר על השקעות, במאמרים הבאים, תקבלו מדריכים מפורטים יותר על כל אפיקי ההשקעות הקיימים אם גם אתם קוראים את מדורי הכלכלה בימינו ומתקשים להבין מה ההבדל בין קרנות גידור לקרנות נאמנות, לאגרות חוב וומסלולי השקעות שונים, הרי תדעו שאינכם היחידים. מחקרים מראים שרוב מי שאיננו בא מעולם..


Copyright © 2022 smartinvestor.co.il כל הזכויות שמורות
אתר יועצי השקעות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום היעוץ השקעות
מחפשים יועץ השקעות? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם יועצי השקעות מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!