smartinvestor.co.il

הלוואה להשקעה – מידע נחוץ להחלטה נבונהאנשים רבים הדואגים כיום לעתיד הפיננסי שלהם, פונים לבחון נתיבי השקעות שונים שבשוק נמצאים. לא כל אחד בנוי מהחומר המתאים, לא לכל אחד מאיתנו הכישורים המתאימים, אך ללמוד כולם יכולים, לשם כך נרחיב כאן בקצרה אודות המושגים שתפגשו בדרך, אם בחרתם גם אתם לפנות לבדוק את השוק הכלכלי מקומי או עולמי, לשם השקעות בתקווה שיניבו לכם רווחים, עבור עתיד עם פלוס בבנק, לא פחות.

סוגי הלוואות בשוק – הלוואה לכל מטרה

למעט הברונים הגדולים העשירים ממעמד האלפיון העליון, רבים מהאנשים המעוניינים להשקיע בנכסים \ קרקעות \ סטארט אפים וכיו"ב, נדרשים לקחת הלוואה לשם מימוש השקעה. כאשר מדברים על השקעות בדר"כ מדברים על סכומי כסף שלא מופיעים בעובר ושב, וגם לא בטוח שקופות החיסכון שלכם אי פעם פגשו. להלן סוגי ההלוואות הקיימות שתוכלו להיעזר בהן לשם לקיחת הלוואה לכל מטרה: 

  • הלוואה בנקאית – שיטת ההלוואה המוכרת והסטנדרטית שכל בעל חשבון בנק פעיל מכיר. אם חשבונכם אינו מוגבל בבנק תוכלו לדלות מידע עבור הלוואה בנקאית בסניף שבו מתנהל חשבונכם הפרטי.   
  • הלוואה חוץ בנקאית – הלוואה שאינה קשורה לבנק בו חשבונכם מתנהל. נתיב פיננסי זה מבוקש בדר"כ ע"י בעלי חשבונות בנק מוגבלים שאין באפשרותם לקבל סיוע מהבנק בשל חובות ותשלומים בהם הם לא עומדים.
  • הלוואה מקרן השתלמות – באם ברשותכם קרן השתלמות ניתן לבחון משיכת הלוואה מהקרן בהתאם לחוזה שנחתם בתחילה. לשם בדיקת המידע אודות הלוואה מסוג זה, יש לפנות לגורם המנהל את קרן ההשתלמות שלכם.
  • הלוואה מקרן פנסיה – בדומה לסעיף האחרון, גם מקרנות הפנסיה ניתן לבדוק האם ישנה דרך לקבל הלוואה מהסכום שנצבר לכם בקרן עד עתה. כידוע לא מומלץ לשבור את קרן הפנסיה, אלא אם נקלעתם למצב שמחייב זאת.
  • הלוואה מחברת האשראי – חברות האשראי הם גופים פיננסיים לכל דבר, ומעצם עובדה זו תוכלו לבדוק את מסגרות האשראי שלכם ולבצע שינויים בעת הצורך, תוכלו לבדוק מהו גובה סכום ההלוואות שהנכם רשאים למשוך מחשבונכם.
כעת, כשאתם מכירים את סוגי ההלוואות, ולאחר שבדקתם מה מתאים לכם מבחינת יכולות ההחזרים, אפשר להתקדם ולהכיר בקצרה את נתיבי ההשקעות שמבוקשים היום מאוד בשוק.

במה כדאי להשקיע?
  • השקעות בנדל"ן – השוק הכי חם כיום בהשקעות הוא תחום הנדל"ן, שתחת קטגוריה זו נמצאות ההשקעות בקרקעות חקלאיות, מגרשים ובתים, גם קנייה ומכירה של נכנסים שם נמצאים. 
  • השקעות בבורסה – אם אתם מבינים בכלכלה העולמית, אמיצים דיו על מנת לקחת סיכונים ולזכות בהפתעות (טובות לצד פחות) תחום ההשקעות בבורסה כנראה יקרוץ לכם עד מאוד ואף הוא מבוקש מאוד.
  • השקעות בסטארט אפים – אם אתם יודעים לזהות הצלחה, רעיון מיוחד תמיד תופס לכם את העין, אתם יזמים בנשמה, יש להניח שהשקעה בסטארט אפ יכולה לאתגר אתכם ובעת הצלחה גם להניב לכם תמורה רבה.
לסיכום, הלוואה להשקעה יש לקחת בחכמה, ומומלץ בחום להכיר את התחום בו אתם רוצים להשקיע בכדי להרחיק הפסדים ולקרב מזומנים.
 
 
 
 
 31/05/2015    smartinvestor.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר smartinvestor.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 smartinvestor.co.il כל הזכויות שמורות
אתר יועצי השקעות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום היעוץ השקעות
מחפשים בתי השקעות? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם יועצי השקעות מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!